U RŮŽOVÉ ZAHRADY

restaurace a apartmány

Vítejte u nás v Děčíně

Vítejte v restauraci U Růžové Zahrady

Restaurace ve“ francouzském stylu“ U růžové zahrady byla otevřena 23.května 2014

Interiér restaurace je inspirován Eklektismem, mícháním stylů. V současné době se slovo eklektický používá často v bytovém i užitkovém designu a módě. Značí styl, charakterizovaný kombinací moderních a starých prvků. Takový interiér může působit jako posbíraný z toho, co bylo právě po ruce, ačkoli je výsledkem plánovité eklektické činnosti. Typickým rysem pro restauraci U růžové zahrady je otevřená kuchyně, kdy všichni hosté mají možnost nahlédnou na práci našich kuchařů při přípravě pokrmů z našeho menu. Svůj den můžete příjemně zahájit snídaňovým menu. Nabídneme Vám, kromě skvělých francouzských specialit také vybraná česká jídla, zároveň i posezení v příjemném prostředí.

Kromě stálého jídelníčku si můžete vybrat z nabídky denního menu (dvě hlavní jídla s polévkou od 89Kč)

Restaurace U růžové zahrady je nekuřácká, což jistě uvítají nejen rodiče s dětmi. Aby se i vašim ratolestem příjemně stolovalo, máme pro ně připravené dětské stoličky a pro vyplnění dlouhých chvil jim rádi zapůjčíme pastelky a omalovánky. Rádi Vás obsloužíme i na venkovní záhradce, kterou provozujeme v letní sezoně. Ze zahrádky je hezký výhled na fontánu, Dlouhou jízdu, kostel sv.Kříže a Růžovou zahradu.Jednou měsíčně pořádáme jazzové večery. Naše přátelská obsluha Vám doporučí pokrm dle Vašich představ, který bude doplněn pestrým výběrem nealkoholických nápojů, plzeňského piva, kávy Lamborghini a dobrého českého a zahraničního vína. Také kuchaři jsou připraveni splnit Vaše přání a upraví pokrmy dle Vašich požadavků.

Kapacita restaurace U růžové zahrady je 60 míst a na venkovní zahrádce je také 60míst.Rádi vyjdeme vstříct vašim požadavkům při rezervaci míst. Vyzdobíme interiér restaurace dle Vašeho požadavku. Jsme designéři. Přípravu svatebního menu, rodinné oslavy nebo firemní akce svěřte do rukou nás a našeho kuchaře. Předneste nám své představy a udělejte ze své svatební oslavy nebo pracovní porady gurmánský zážitek

Restauraci jsme vytvořili také z důvodu, že po 20 let s citem vytváříme interiéry. Specializujeme se na okenní dekorace. Na našich prodejnách ukazujeme jak vkusně, útulně a pohodlně zařídíme bytové prostory, kanceláře, hotelové pokoje, penzióny, restaurace, zámecké místnosti. Máme ověřené dodavatele a jsme schopni vyhovět Vašim požadavkům.

Přijďte i vy do našich prodejen nebo do restaurace U růžové zahrady, a poraďte se s námi, je to jednoduché. Pokud chcete, abychom Váš interiér celý navrhli, čekáme na Vás.

Manželé Lorencovi

Neváhejte se zeptat a kontaktujte nás.